strony www grafika newslettery social media

Tworzymy wirtualne narzędzia, które pracują na twój sukces w sieci

Dostarczamy kompeksowe rozwiązania dla małych firm, które ułatwiają i automatyzują codzienne obowiązki związane z obecnością w sieci. Tworzymy i administrujemy stronami www, przygotowujemy indetyfikację wizualną na potrzeby social media i innych kanałów kontaktu z klientami. Tworzymy lejki sprzedażowe za pomocą zautomatyzowanych sekwencji mailowych.

sprawdź ofertę

4 kroki do skutecznej komunikacji online

Krok 1

Branding

Znak, krój pisma, kolor - i nazwa twojej firmy. Odpowiednio dobrane i konsekwentnie wykorzystywane połączenie tych elementów sprawi, że twoja marka szybciej zdobędzie uwagę i zaufanie odbiorcy, a co za tym idzie, pomoże ci lepiej realizować cele biznesowe. Tak jak na przemówieniach - ważne jest nie tylko to, co mówisz, ale i jak mówisz, tak komunikując się z klientem za pośrednictwem strony www, social mediów czy innych materiałów marketingowych - ważne jest, w jaki sposób prezentujesz te informacje.

zamawiam brandig ➞
Krok 2

www

Strona www to nie tylko twoja wizytówka w sieci. W zależności od tego czym się zajmujesz i w jaki sposób chcesz monetyzować te działania, odpowiednio przygotowana strona pomoże ci to osiągnąć łatwiej, szybciej i zapewne - taniej. To wirtualny pracownik, który przez całą dobę będzie obsługiwał twoich klientów, a dzięki zautomatyzowanym procesom odzyskasz czas na działania, które są w twojej firmie naprawdę ważne.

potrzebuję strony www ➞
Krok 3

Social
media

Dzisiejszy świat nie istnieje bez social mediów - twoja marka też nie powinna. To one pomogą ci nawiązać pierwszy, niezobowiązujący kontakt i dać się lepiej poznać, a z czasem także zebrać klientów wokół twojej marki. Social media są jednocześnie niezwykle ważnym elementem płatnych kampanii reklamowych - to właśnie tam masz okazję zachęcić swoich przyszłych klientów do zapoznania się z twoją ofertą.

zróbmy razem social media ➞
Krok 4

Mailing

E-mail marketing to kolejny, niezwykle ważny etap w budowaniu stabilnych przychodów twojej marki. Raz pozyskany kontakt, może być wykorzystany wielokrotnie do promocji twojej oferty. Dzięki newsletterom możesz także zbudować z odbiorcami silniejszą więź, opierającą się na zaufaniu - do ciebie, jako eksperta w swojej dziedzinie.

odpalamy mailing ➞
Ostatnie projekty w

Portfolio

zobacz wszystkie
powody, dla których

warto nam zaufać

Przejrzyste zasady współpracy

Ceny i zasady współpracy są zawsze jawne, a przed podpisaniem umowy ustalamy konkretny budżet i harmonogram prac.

Orientacja na cel

Stawiam na długotrwałe współprace, w których potrzeby i rozwój twojej firmy dyktują kolejność działań.

Wsparcie specjalistów

Współpracujemy ze specjalistami, którzy pomogą w rozwoju twojego biznesu. Możesz liczyć na wsparcie programisty, grafika, fotografa, copywritera i wirtualnej asystentki.

Zainteresowany
współpracą?

zarezerwuj termin